GTA 5 Tofaş Şahin Modu Yaması

Uyarı: GTA 5 Modu oyunun yazılımcı firması Rockstar Games tarafından yayınlanan resmi bir tofaş şahin yaması değildir onun için kurulum yapmadan önce dosyalarınızı yedekleyiniz ve oyun sunucusundan banlanma gibi durumlarda sorumluluk tamamen size aittir.

GTA sevenler tarafından geliştirilen GTA 5 modu ile oyun içerisinde Tofaş marka arabalar ve özellikle Şahin ve Doğan araçlara sahip olarak modifiye yaparak kullanabilirsiniz. Grand Theft Auto 5 Tofaş Şahin Moduoldukça kaliteli görsellere ve araçlara sahip olduğundan daha önce böyle keyifli bir oyun oynamadığınızı düşüneceksiniz.

Grand Theft Auto 5 Şahin Yaması Kurulumu

  1. Öncelikle Open IV Package İnstaller programını indirin ve programı açın Açılan ekranda GTA 5 Windows versiyonunu Seçiniz.
  2. Daha sonra GTA5.exe’nin bulunduğu klasörü seçin ve continue tuşuna tıklayın.
  3. Bu adımdan sonra oyun dosyaları karşınıza gelecek. Open IV programının üst bölümünde yer alan Edit Mode tuşuna tıklayın.
  4. İndirdiğiniz GTA 5 Modu dosyalarını Winrar ile klasöre çıkarınız, içerisindeki dosyaları sırası ile aşağıdaki konumlarına sürükle bırak yaparak ekleyiniz.
  5. premier.yft, premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\levels\gta 5\vehicles.rpf konumuna,
  6. prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft  prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\levels\gta 5\vehiclemods\premier_mods.rpf konumuna,
  7. Eğer aracınızın arkadan çekişli olmasını isterseniz handling.meta dosyasını update\update.rpf\common\data konumuna kopyalayın.

Herhangi bir sorun ve probleminiz olursa yorum bölümünden bizimle irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir