Far Cry 4 Türkçe Yama

Lisans Ücretsiz
Dil Türkçe
Dosya Boyutu 56,94 MB
Üretici
İşletim Sistemi Win10/Win8/Win7/Vista/WinXP

Far Cry 4 Türkçe Yama

TechnoGame ekibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı son unofficial çalışması olan Far Cry 4‘ün Türkçe yaması nihayet yayınlandı.

TechnoGame, bu Türkçe yama için özel olarak daha önceden Far Cry 3‘ü Türkçe‘ye çeviren ve Crewals gibi resmi Türkçe oyun çalışmalarında yer alan Erdem Çatık (rockerdem) ile ortaklaşa olarak yamayı tamamladılar.

Türkçe yama, %100 olarak oyunun tümünü kapsamaktadır. Ana oyun haricindeEscape from Durgesh PrisonHurk Deluxe Pack, OverrunValley of the Yetis gibi tüm DLC‘ler de Türkçedir.

Türkçe yamayı son sürüm olan 1.8 ile de oynayabilirsiniz. uPlaySteamOriginhatta warez sürümler bile dahil olmak üzere tüm sürümler ile uyumludur. Dosyanın boyutu ise 60 MB‘dır.

Türkçe yama, İsveç dili üzerine entegre edildiği için Türkçe yamayı kurar kurmaz “Ayarlar (Options)” menüsündeki dil kısmından Türkçe dilini seçmeniz gerekmektedir.

Hem Türkçe karakter sorunu olmasına karşın, hem de isteğe göre kolayca İngilizce dilini seçebilme kolaylığı sunmak istediklerinden olsa gerek ki böyle bir karar almışlar ve gayette güzel olmuş. Tabii Türkçe dil seçeneğini seçemeyenler aşağıdaki görseli tıklayarak daha ayrıntılı bir şekilde bakabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir