Adobe Photoshop CS6 Türkçe Yaması

Bilgiler :

Grafik düzenleme konusunda dünya lideri olan Adobe Photoshop programının son sürümü olan Adobe Photoshop CS6 için Türkçe yama yazılımı.
En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı Mercury grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’ un 2012′ nin ikinci yarısında kullanıma geçirdiği The Creative Cloud özelliği ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınabiliyor ve böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabiliyor. 
Bu dil eklenti paketi ile Adobe Photoshop CS6 programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz.
KURULUM
Adobe Photoshop CS6 tamamen kapattıktan sonra Türkçe Yamayı Photoshop CS6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Photoshop CS6 Türkçe yama dil eklentisi C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS6Locales klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçtikten sonra ve kurulumu tamamlayabilirsiniz.
Türkçe yamayı beğenmeme durumunu karşı, Photoshop CS6 programını eski haline getirebilmeniz için, C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS6Localestr_TR klasörünün bir yedeğini alabilirsiniz. Eski haline dönebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

İndir: https://www.indir.com/v2/downloading.php?btn=1&m=1&rek=1&d=adobe-photoshop-cs6-turkce-yama&sub=windows

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir