Metro: Last Light Türkçe Yama

Metro: Last Light çok zor koşullarda üretilmiş oyunlardan bir tanesiydi ve geliştirici ekibin internet erişiminin bile kısıtlı olması gibi çok zorlayıcı şartlar altında Ukrayna’da geliştirilmişti. Ancak oyun bu emeklerin karşılığını verircesine, en başarılı post-apokaliptik oyunlardan birisi olmayı başardı ve nükleer savaşın ardından Moskova’da geçen senaryosunu en iyi şekilde sunabildi. Tüm bu şartlara rağmen grafikleri, sesleri ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Metro: Last Light, İngilizce olması nedeniyle biraz anlaşılması zor olabiliyor.

Zira oyundaki diyaloglar ve hikaye yeterince karışık olduğu için bu içeriklerin anlaşılması zaman zaman zor olabiliyor ve oyuncuların Türkçe dil ihtiyacı doğabiliyor. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Metro: Last Light Türkçe yaması sayesinde hem menüler hem de diyalogları Türkçe olarak okuyabilir, böylece oyundan aldığınız keyfi katlayabilirsiniz.

Yama maalesef korsan oyunlarda çalışmıyor ve bu nedenle orijinal kopyasına sahip olmanız gerekiyor. Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra RAR dosyasını açmalı ve içerisindeki kurulumu çalıştırmalısınız. Daha sonra oyunu açtığınızda tüm içeriklerin Türkçe olarak ortaya çıktığını görebilir ve direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Yamanın kurulum dosyası zararlı yazılım olarak algınlandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak aynı kategoride yer alan diğer yamalara göz atabilirsiniz.

Metro: Last Light Türkçe Yama Ekran Görüntüleri - 1

Metro: Last Light Türkçe Yama Ekran Görüntüleri - 2

Metro: Last Light Türkçe Yama Ekran Görüntüleri - 3

Metro: Last Light Türkçe Yama Ekran Görüntüleri - 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir